Hakkımızda

Bakım Onarım Uzman personelimiz alanında minimum 25 yıl deneyime sahiptir. Uzmanlarımızın 2 yıldır yetiştirdiği çalışkan alt kadromuz süresinde işi bitirmekte ve verimli çalışmaktadır. Yapabildiğimiz işlerden bir kaçı; Boya (pasta polish, zehirli alt bakım, jelkot polyester elyaf epoksi,tamiri), Elektrik, Motor( jenaratör ve ana makinalar), Marin marangoz hizmetleri( güverte,mobilya tamiri ve sıfırdan imalat).

Expert Sizin belirlediğiniz satılık tekneleri güncel masraf raporlu expertinizi yapalım veya belirlenen bütçe ve modeldeki en iyi tekneyi biz size bulalım. Aranılan kriterleri belirlenmiş alış bütçesi belli olan müşterilerimiz için ,satınalma ihtimali uygun gördüğümüz tekneleri bütünüyle expertizden geçirip garantili bir raporla sunuyoruz

Eğitim Sizi eğitelim. Kendi teknenizi kendiniz kullanın veya deneyimsiz kaptan ve personelinizi eğitelim. Personel çalıştırmak İSTEMEYEN kişi ve ailelere A dan Z ye bu işi tecrübesinin zirvesindeki kaptanlar ile denizi,tekneyi,manevra sanatını öğretiyoruz arkasından 7/24 telefon canlı bilgi testeği ve ara eğitim seyirleri ile pekiştiriyoruz!

Satış Bünyemiz altında alış experiyle başlayıp bütün bakım sorumluluğunu almış olduğumuz teknelere (kullanım hataları haricinde) 1 yıl komple GARANTİmiz altında satıyoruz. Sahip değiştikten sonra teknenin yıllık bakım ve sorumluluğunu Marine Advisor bünyesinde devam ettiren müşterilerimiz tüm işçiliklerden %40 indirim ile sisteme devam edecektir.